Od 20 lat dbamy o Twoje
bezpieczeństwo

Nasza oferta ubezpieczeń

Pośrednicy Poczta Polska Dystrybucja S.A. specjalizują się w dobieraniu najkorzystniejszych ubezpieczeń dla osób indywidualnych, gospodarstw rolnych oraz firm. Oferujemy szeroki wybór produktów finansowych dostosowanych do potrzeb i preferencji każdego Klienta.

pauf ppd

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne to jedne z najbardziej popularnych ubezpieczeń majątkowych. Każdy właściciel pojazdu mechanicznego zobowiązany jest do posiadania obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (OC). Dla właścicieli, którzy cenią swoje auta umożliwiamy skorzystanie także z ubezpieczenia: Autocasco, NNW kierowcy i pasażerów, Assistance czy Zielona Karta.
pauf ppd

Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia majątku to forma ochrony życiowego dorobku – domu czy mieszkania. Zapewnia ochronę zarówno samej nieruchomości, jak i elementów stałych wchodzących w skład nieruchomości w przypadku zaistnienia nieprzewidzianych losowych zdarzeń, takich jak: pożar, powódź, wybuch, kradzież z włamaniem czy dewastacja.
pauf ppd

Ubezpieczenia rolne

W ramach ubezpieczeń rolniczych oferujemy możliwość zabezpieczenia budynków, mienia ruchomego, pojazdów i maszyn rolniczych, zwierząt gospodarskich, upraw. Umożliwiamy także skorzystanie z obowiązkowego dla rolników ubezpieczenia od odpowiedzialność cywilnej związanej z prowadzeniem gospodarstwa i w życiu prywatnym.

Nasza oferta usług bankowych

Pośrednicy Poczta Polska Dystrybucja S.A. zapewniają proste i bezpieczne usługi finansowe dla Klientów indywidualnych (w tym osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą), a także Klientów instytucjonalnych.

pauf

Rachunki bankowe

Oferujemy możliwość założenia konta osobistego w różnych wariantach, w zależności od Twoich preferencji i przyzwyczajeń. Bogata oferta pozwoli na wybór najbardziej dopasowanej oferty do Twoich potrzeb.
pauf

Pożyczki

Nagła potrzeba finansowa albo od dawna odkładane plany? Skorzystaj z bogatej oferty pożyczek dostępnych w naszej ofercie, w której dopasujemy produkt do Twoich potrzeb i możliwości.
pauf

Lokaty

Posiadasz wolne środki finansowe, które chcesz, by pracowały na Twoją przyszłość skorzystaj z naszej bogatej oferty lokat, w której dopasujemy ofertę do Twoich możliwości i oczekiwań.

Współpracujemy z

Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom szeroką ofertę produktów ubezpieczeniowych i korzystne warunki ochrony. Dzięki współpracy z Bankiem Pocztowym oferujemy również usługi bankowe.

pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf

O nas

Poczta Polska Dystrybucja S.A. (dawniej Pocztowa Agencja Usług Finansowych S.A. lub PAUF S.A.) powstała w listopadzie 2000 roku.

Poczta Polska Dystrybucja S.A. zajmuje się rozwojem sektora sprzedaży usług finansowych oraz segmentu KEP w Grupie Kapitałowej Poczty Polskiej S.A.

Do roku 2021 swą działalność opierała na dystrybucji ubezpieczeń poprzez sieć kilku tysięcy konsultantów finansowych na terenie całego kraju, współpracując z wiodącymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi. Obecnie, poszerzając swoja ofertę, Poczta Polska Dystrybucja S.A. włączyła do oferty dystrybucyjnej również usługi bankowe.

Z początkiem 2022 r. Spółka nawiązała także ścisłą współpracę z Pocztą Polską S.A.  w zakresie świadczenia usług outsourcingowych dla segmentu KEP. Projekt ten obecnie znajduje się w fazie pilotażu. Ten perspektywiczny segment rynku umożliwi dynamiczny rozwój Spółki umożliwiając jej znaczne rozszerzenie zakresu działalności.

Kapitałem Poczta Polska Dystrybucja S.A. jest nasze wieloletnie doświadczenie, oparte na solidnych fundamentach pocztowych oraz  nowoczesne podejście do biznesowych przedsięwzięć.


Poczta Polska Dystrybucja – z tradycją w przyszłość.